Chrome X Destilovaná voda

  • Destilovaná voda podľa štandardov STN
  • Vodivosť vody je v použiteľnom rozmedzí pre potreby chromovania
  • Možnosť aj veľkoodberu
  • Laboratórna kvalita
Skladom
Kód: DS99987698
Značka: Chrome X
€5,40 €4,50 bez DPH €0,54 / 1 l
pochromuj logo
Novinka
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Nie je voda ako voda. Vodné chromovanie Chrome X je technológia, pomocou ktorej dokážete vytvoriť dokonalý chromový efekt na rôznych povrchoch. Avšak, aby bola táto technológia efektívna a výsledok bol dokonalý, je nevyhnutné použiť vhodnú destilovanú vodu.

Použitie nekvalitnej vody môže spôsobiť mnohé problémy pri procese vodného chromovania. Prítomnosť solí, minerálov a iných nečistôt v nekvalitnej vode môže spôsobiť nežiadúce efekty, ako napríklad škvrny alebo nepravidelné vzhľady povrchov. Ak sa v procese použije voda s vysokým obsahom minerálov a solí, môže sa dokonca stať, že sa vôbec nedosiahne žiadaný efekt vodného chromovania.

Preto je dôležité pre tento proces používať destilovanú vodu s TDS hodnotou nižšou ako 2.. Destilovaná voda Chrome X neobsahuje žiadne nečistoty, soli a minerály, ktoré môžu byť prítomné v obyčajnej vode. Vďaka tomu bude proces vodného chromovania úspešný a výsledok bude dokonalý.

V našej ponuke máme k dispozícii špeciálne pripravenú destilovanú vodu Chrome X pre vodné chromovanie, ktorá je vo všetkých ohľadoch najvhodnejšia pre tento proces. Chrome X destilovaná voda je vyrábaná v laboratórnych podmienkách, s ohľadom na všetky kvalitatívne požiadavky tým pádom, je ideálna pre použitie so sadami na vodné chromovanie Chrome X.

 

Späť do obchodu